O nás

Naše společnost Sidotrans, s.r.o. řadí mezi své podnikatelské aktivity nákup a prodej nákladních a užitkových vozidel v celé České republice, prodej tahačů a návěsů, dále komisní prodej nákladních a užitkových vozidel bez poplatku a dovoz vozidel ze zahraničí od 3,5 do 60 tun užitečné hmotnosti.

Jaké produkty vám nabízíme?

V našem bazaru naleznete nejen nákladní a užitkové vozy různých značek a typů. Součástí naší nabídky je také zprostředkování nákupu a prodeje tahačů a návěsů, nabídka financování a pojištění. Otevřete si jednotlivé kategorie naší nabídky – kategorie tahače, kategorie návěsy a kategorie ostatní, ve kterých vám dáváme k dispozici základní informace o jednotlivých vozidlech.

Proč si vybrat právě nás?

  • Jsme seriózní firma nabízející profesionální služby, kvalitu a jistotu správné volby.
  • Zajišťujeme efektivní financování leasingu a pojištění
  • Nabízíme povinné ručení vozidel a havarijní pojištění – povinné ručení sjednáváme s 50% slevou bez prokazování bonusů.
  • V nabídce pojištění naleznete i pojištění odpovědnosti za škodu vyplívající z přepravních smluv - pojištění nákladu CMR.
  • Sjednáváme i pojištění finanční způsobilosti silničního dopravce.

Svým klientům nabízíme individuální přístup a profesionální služby podpořené četnými zkušenostmi a znalostmi v oboru.

S námi bude o vás vždy dobře postaráno a to díky našim několikaletým zkušenostem, které jsme doposud získali. Ať už je důvodem naší spolupráce koupě či prodej tahačů, návěsů nebo jiných nákladních vozidel, rádi vás přivítáme v našem rodinném bazaru, kde vám rádi a trpělivě zodpovíme všechny vaše dotazy týkající se konkrétního vozidla. Rádi bychom vám pomohli ke správné volbě při výběru nákladního či užitkového vozidla, tahače nebo návěsu a popřáli vám mnoho šťastně ujetých kilometrů bez nehod.